Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stuhia e fuqishme godet ishullin e Kefalonias në Greqi, piloti i avionit nuk ulet dot dhe kthehet në Athinë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një stuhi e fuqishme e cila është shoqëruar me breshër ka goditur këtë pasdite ishullin e Kefalonias në Greqi. 

Për shkak të stuhisë, në pak minuta u shkaktuan përmbytje të mëdha në rrugë, si dhe dëme të mëdha u regjistruan në Argostoli, Faraklata dhe Palliki, ku u përmbytën mijëra hektarë tokë.

aeroskafos

“NewsBomb.gr” raporton se Avioni Sky Express që po mbërrinte në ishull nga Athina, iu desh të kthehej mbrapsht për shkak të stuhisë dhe rrufesë, pasi piloti nuk mundi dot të ulej.

viber kefalonia

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img