Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Stuhia Ciara ‘pushton’ Mbretërinë e Bashkuar, shikoni si shembet hoteli (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f454fde82c57f3fb8c0702bf2fc6fb0a

Stuhia Ciara ka lëshuar gjithë zemërimin e saj mbi Mbretërinë e Bashkuar, teksa pamje dramatike vijnë nga një hotel skocez, i cili shembet nga përplasja e ujit në të.

Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes, teksa ekipet zjarrfikëse shkuan menjëherë në vendngjarje.

Uji ka vërshuar me furi drejt hotelit duke i gërryer argjinaturën, e më pas struktura nuk ka mundur të qendrojë.

 

Një pjesë e ‘hollit’ është fundosur në ujë, teksa stuhia gjeneron erëra të forta me shpejtësi 90km/h.

Policia skoceze tha se hoteli u evakuua dhe nuk u raportua për të plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img