Stuhia ‘CIARA”, avioni tenton të ulet, ngrihet përsëri në fluturim nga erërat e forta (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:54 10-02-2020 Stuhia ‘CIARA”, avioni tenton të ulet, ngrihet përsëri në fluturim nga erërat e forta (VIDEO) Avioni para se te ulej

Erërat e forta detyruan një avion të braktisë uljen në aeroportin Heathrow.

Në një video të postuar në rrjetet sociale duket një avion I British Airways që po përpiqej të ulej në pistë.

Nga mediat vendase u tha se ky avion ishte nisur nga Nigeria.

Stuhia ‘CIARA’ ka goditur Britaninë e Madhe me reshje të mëdha shiu dhe breshëri, duke sjellë anullimin e shumë udhëtimeve ajrore dhe detare.

Deri tani janë shënuar edhe 5 viktima nga kjo stuhi, ndërkohë që ka prekur edhe Francën e Hollandën

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakroi me thikë pronarin Italian, prangat 21-vjeçarit shqiptar
Shifra alarmante, mbi një mijë viktima nga koronavirusi »
Article Logic
Execution time: 0.010976791381836
array(1) { ["section"]=> string(94) "stuhia-ciara-avioni-tenton-te-ulet-ngrihet-perseri-ne-fluturim-nga-ererat-e-forta-video-194750" }