Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Stuhia "bllokon" Tiranën

Shkruar nga Newsbomb
Stuhia "bllokon" Tiranën

Kryeqyteti i Shqipërisë është përballur dje me një stuhi të fortë me reshje shiu e erë, e cila ka bërë që rrugët dhe bizneset në katet e tyre të para të përmbyten. Kjo, në disa zona të caktuara të Tiranës.

Lumi Lana ka dalë nga shtrati pas mesditës, duke shfaqur problematika në qarkullimin e mjeteve dhe lëvizjen e këmbësorëve, kryesisht në zonën e Pallatit me Shigjeta. Prurjet ishin aq të larta saqë uji kapërceu mbi urën me hark.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese