Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Stuhi me reshje intensive në Lezhë, shkulen pishat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5d82fea635bb38349adaaa9e667e884b

Brigjet e Lezhës janë përfshirë mbrëmjen e djeshme nga stuhi të forta, të cilat kanë rrëzuar edhe pisha.

 

Si pasojë e kushteve ekstreme të motit, Lezha u përfshi nga një stuhi me erë të fuqishme, reshje intensive dhe dallgë të larta.

Greqia prej 3 ditësh ka paralajmëruar një ciklon, i cili sipas meteorologëve të shtetit fqinj do të prekë edhe vendin tonë. Kjo sipas tyre do të ndodhët të premten dhe të shtunën.

Më shumë

spot_img
spot_img