Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Stuhi e madhe në Ulqin, reshje të dendura dhe erëra të forta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ee56955293030753639de050e313b0c

Qyteti i Ulqinit është përfshirë mbrëmë nga një mot i keq. Erërat e forta dhe reshjet e dendura të shiut kanë rrëzuar pemët.

Nga pamjet shihet se pemët e rrëzuara kanë zënë poshtë makinat, duke i shkatërruar.

Banorët janë shprehur për mediat se stuhia ka zgjatur më shumë se një orë dhe se një gjë e tillë nuk është përjetuar më herët në qytetin e tyre.

66282016_1128544690679996_6330289895994556416_n.jpg

66278637_10157369750619634_7069619347215351808_n-1-696x781.jpg

66921277_1128544560680009_108169846566420480_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img