Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stuhi e fortë shiu dhe breshëri në Tiranë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një stuhi e fuqishme shiu dhe breshëri përfshiu pasditen e sotme Tiranën. Në pak minuta moti ka ndryshuar, duke u shoqëruar me ulje të temperaturave dhe erë.

Stuhia me shi e breshër ka vijuar për pak minuta duke e shndërruar këtë pasdite të ngjashme me një ditë të vërtetë dimri.

Ndonëse jemi zyrtarisht në stinën e pranverës, ku supozohet të dominojnë ditët me diell, duket se moti ende nuk ka bërë kthesë.

Por reshjet e shiut kanë dominuar edhe në qytetet e tjera të vendit, ku kanë sjellë edhe ulje të temperaturave.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img