Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Studio s’është e jotja, është e T.CH, mos më ndërprit’, replika të FORTA mes deputetit miliarder dhe moderatores

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e3fb10c73b2c719ce6c1574f203edb8e

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img