Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Studimi/ Zbuloni cilat janë mediat online në ngjitje dhe ato në zbritje në Shqipëri, si dhe pronarët e vërtetë të tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img