Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Studenti i masakruar në Belgjikë, nga Patosi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1ade0a320ac683270dd073ba7af5dd2

Studenti shqiptar që u masakrua brutalisht në Belgjikë është nga fshati Dukas i Patosit. Xhuliano Brahimllari ka kaluar pjesën më të madhe në Belgjikë, pas emigrimit të prindërve të tij.

Trupi i studentit u gjet pa gjymtyrë dhe pa kokë në një çantë sportive, fshehur në një pyll në periferi të Jette et de Ëemmel të Belgjikës.

22-vjeçari ishte kontigjent i njohur për policinë pas dënimit që kishte marrë për goditjen e një shoku të vet me shkop bejzbolli dhe arrestimit për kanabis.

Prindërit e tij nuk e besojnë ende që ai është trupi i fëmijës së tyre, edhe pse autoritetet e kanë konfirmuar edhe për shkak të një tatuazhi që iu kqyr në trup, I njëjtë me tatuazhin që mbante Brahimllari. Tatuazhi është identifikuar nga xhaxhai i viktimës. Familja e tij u largua pas viteve ’90 drejt Belgjikës dhe kanë edhe dy fëmijë të tjerë, një vajzë dhe një djalë. Ende nuk dihen motivet e krimit të tmerrshëm.

LEXO EDHE:

HORRORI NE BELGJIKE, TRUPI I MASAKRUAR DHE FUTUR NE VALIXHE I NJE STUDENTI SHQIPTAR

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img