Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Studentët filluan mësimin, Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë merr VENDIMIN e rëndësishëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e18fe07a1beb5d10cc74647157cc941b

Pas pezullimit të protestës dhe fillimit të procesit mësimor dekanati i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë kanë vendosur strukturën e vitit akademik.

Dekanati ka vendosur të shtyjë procesin mësimor deri më 23 qershor, ndërkohë që provimet do të zgjasin deri më 17 korrik.

Gjithashtu është vendosur të mos penalizohet asnjë student për mungesat në mësim gjatë periudhës së protestave, pasi orët e mësimit do të zëvendësohen edhe gjatë fundjavave.

dfagshyk.png

Më shumë

spot_img
spot_img