Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Studentët e surpizojnë dhe mbushin sallën plot, Majlinda Bregu kthehet te Shkencat Sociale: Nisa si studente e vazhdova si pedagoge

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu është rikthyer ditën e sotme në Fakultetin e Shkencave Sociale, ku u surprizua nga audiori i mbushur plot me studentë.

Ish-ministrja shkruan se aty ku nisi si studente dhe më pas vazhdoi si pedagoge për dekada me radhë, sot mori ftesën më të bukur. Sipas saj univeristeti mbetet një nga pikëtakimet ideale për të “shkundur mendjet” dhe nxitur debatin.

albsig

spring

Postimi i plotë i Majlinda Bregut:

Kthim në Fakultetin e Shkencave Sociale @info.fshs aty ku e nisa si studente e vazhdova për më shumë se një dekadë si pedagoge

Faleminderit Departamentit të Punës dhe Politikës Sociale @dsësp.1992 për ftesën e bukur.

Surprizë një Auditor i stërmbushur me studentë nga degë të ndryshme; kolegë e miq të vjetër, të cilët i “kam gjithmonë zili” jo vetëm sepse cdo orë të punës e kalojnë me të rinj, por edhe sepse univeristeti mbetet një nga pikëtakimet ideale për të shkundur mendjet e nxitur debatin.

Deri herën tjetër,

Faleminderit

@elionakulluri @mirandas4700 @daniela_kalaja @todhri

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img