Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Striptistja në tub bie nga 6 metra lartësi, vazhdon “twerk-un” edhe pse me dhëmbë të thyera (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5362788b4834aee06bc06eeb80808bc8

Një video dramatike e cila është bërë virale në rrjet, tregon një striptiste në Dallas, SHBA, e cila rrëzohet nga gjashtë metra lartësi, nga tubi ku po kërcente.

 

 

Striptistja njihet me emrin Genea Sky, ndërsa pas rrëzimit, për habinë e të gjithëve ajo vijoi të kërcente ‘twerk’, sikur të mos kishte ndodhur asgjë. 

Pas incidentit, me anë të një video në ‘Instagram’, ajo tregon se kishte pësuar krisje të nofullës, i ishin thyer disa dhëmbë si dhe kishte ndrydhur kyçin.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img