Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stresi thumbon Noizyn përpara “përballjes”: Te ne +18, andej -16

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c83153b37dccbd0334c65c553c7b3130

Dy reperët Noizy dhe Stresi do të performojnë përpara publikut të Pejës sot në dy lokale të ndryshme. Kjo “përballje” mes dy reperave është nxehur fillimisht nga vetë Stresi, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram aludon se në rivalin e tij e ndjekin fëmijë nën moshën 16 vjeçare, ndërsa atë persona maxhorenë.

“+18 te ne, -16 andej”, shkruan shkurtimisht Stresi në profilin e tij.

Tashmë të mbetet të shihet në mbrëmje se kush nga dy rivalët do mbledhë maxhorenët e Pejës.

Lexo edhe: Noizy dhe Altin Sulku publikojnë bashkëpunimin e radhës (Video)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img