Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Stresi publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën: Ty nuk të ruajti zoti, pa kuptim kjo jetë, Arkimedi të do fort

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stresi ka reaguar sërish në lidhje me vrasjen e mikut të tij, Mehmet Qema. Ai ka publikuar bisedën e fundit me të ndjerin ku krah së cilës ka shkruar dhe disa fjalë mjaft prekëse duke i shprehur ngushëllime familjes.

 “Mua po më ruan vëlla, ty s’të ruajti shumë, pa kuptim kjo jetë…U prefsh në paqe Tallman. Flm për respektin. Arkimedi të do fort, do të kujtoj me mall, ngushëllime familjes”, u shpreh reperi.

Të shumtë kanë qenë ata personazhe të njohur të cilët kanë shprehur dhimbje për humbjen e Qemës i cili u vra dy dit më parë nga shoku i tij, Marjus Dema.

Autori i krimit, Marjus Dema u vetëdorëzua  dhe në dëshminë e dhënë Dema i ka thënë policisë së ai nuk e dinte se arma ka qenë e mbushur me plumba dhe se ngjarja ndodhi nga pakujdesia.

186491735 1415667575464473 9176418353362433536 n

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img