Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Stresi prezanton të dashurën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Arkimed Alusha, i njohur si Stresi ka publikuar një foto në krahët e një vajze.

Ai duket mjaft i lumtur përkrah saj dhe këtë e tregon edhe mënyra se si e shikon. Nuk dihet ende me saktësi nëse bukuroshja në krahët e stresit është vërtetë e dashura e tij, por foto-ja e postuar prej tij, bashkangjitur së cilës shkruhet “Unë edhe Ajo” na le të kuptojmë se mes tyre ka diçka…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img