Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Stresi pranon arrestin me burg: Nuk kam besim tek drejtësia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Pasi kërkoi ndryshim të masës së sigurisë, Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi, ka hequr dorë nga ankimimi për masën ‘arrest me burg’.

Mësohet se Stresi ka pranuar masën e arretit me burg e dhënë nga Gjykata e Tiranës.

Ai është shprehur se nuk ka besim tek drejtësia.

Reperi i njohur u arresua nga policia me armë pa leje dhe kokainë në një hotel në periferi të Tiranës pasi akuzohej si pjesë e një grupi kriminal në Tiranë dhe merrej me shitjen e narkotikëve. 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img