Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Stresi pëson aksident të rëndë!”, reagon reperi dhe tregon gjendjen shëndetësore: U prehsha në paqe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Tik Tok” është një ndër rrjetet sociale më të përdorua së fundmi nga të rinjtë dhe jo vetëm. Së fundmi, një video aksidenti po bën xhiro në këtë rrjet social.

Personi që ka shpërndarë videon në fjalë shkruan: Momenti kur Stresi bën aksident tek tunelet e Sillarit në Astir. Akoma nuk dihet gjendja e repistit shqiptar.

Menjëherë fansat e rreperit ngritën alarm duke mos ditur çfarë ka ndodhur me idhullin e tyre.

I gjithë aksidenti I reperit ka qenë një gënjeshtër e madhe dhe këtë gjë e ka bërë me dije vetë Stresi në TikTok.

 “U prehsha në paqe!”, ka shkruar ai me ironi, duke përgënjeshtruar të ketë qenë protagonist në video.

@officialstresi

##duet with @bad_felingss hajde qofsha I xhenetit

♬ S’jam Dorzu – Stresi
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img