Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Stresi bën gjestin prekës për Brilant Martinaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Brilant Martinaj, 23 vjeçari i cili mbeti i vrarë më 17 korrik në një atentat mafioz në Fushë-Krujë  ishte dhe një ndër miqtë më të mirë të reperit Stresi.

Pas vdekjes së tij reperi reagoi i tronditur, ndërkohë anuloi dhe koncertet e tiij, duke kërkuar mirëkuptimin e fansave dhe lokaleve ku do të përformonte.

Ndërkohë, së fundmi reperi ka gdhendur në kllufin e celularit të tij një foto ku shihet krah për krah Brilantit.

Përmes këtij gjesti emocionues, ai ka treguar se e ka gjithmonë pranë vetes mikun e zemrës.

Kujtojmë se Brilant Martinaj mbeti i vrarë në atentatin mafioz më 17 korrik.

Më shumë


spot_img

spot_img