Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Strehimi i Balilit, Ristani-Peçit: Ai që ka fjetur me qentë është gdhirë me pleshta, e shohin kur kruhet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

effd2359c9b92ad5dd7e7bdbab331ce7

Pas aludimeve nga Arben Ristani se Tërmet Peçi mund të ketë strehuar Balilin, kryebashkiaku i Tepelenës iu përgjigj deputetit demokrat, “Mos gënje shumë se të ka ardhur hunda deri në Tepelenë”.

Mirëpo  Ristani ka reaguar sërish për çështjen e Balilit duke iu drejtuar shtetarëve, por dhe ironizuar Tërmet Peçin, “Ka prej tyre që reagojnë, ka edhe që kanë frikë, por gjithsesi ai që ka fjetur me qentë është gdhirë me pleshta dhe sigurisht që e shohin kur kruhet”.

Reagimi i Ristanit:

Si pushtetaret sot, edhe Klement Balili më 11 Maj 2016, deklaroi se do ti drejtohej gjykatës për shpifje. Sot Klement Balilin e quajne trafikant edhe Rama edhe Meta. Do i padisi edhe këta për shpifje?
Ne na duhen shtetarë të përgjegjshëm dhe jo të tillë që janë një me krimin.
Njerzit shohin, dëgjojne e kuptojnë. Ka prej tyre që reagojnë, ka edhe që kanë frikë, por gjithsesi ai që ka fjetur me qentë është gdhirë me pleshta dhe sigurisht që e shohin kur kruhet.

Lexo edhe:Tërmet Peçi strehon Klement Balilin? Reagon kryebashkiaku: Ristanit i ka ardhur hunda në Tepelenë, prapë fushatë publicitare do bëj

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img