Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Stop, stop, sigurimi!”, këngëtarja ndal muzikën, çfarë ndodhi në koncertin e Adele

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore Adele e ndërpreu koncertin e saj në Hyde Park në Londër, pasi u vuri re se një nga fansat nuk ndihej mirë.

Në pamjet e realizuara nga pjesëmarrës, këngëtarja 34 vjeçe, shihet teksa ndalon koncertin dhe thërret sigurimin.

albsig

Ajo ndaloi muzikën thirri sigurimin dhe i kërkoi turmës që të largohej nga fansi që nuk po ndihej mirë që të merrte frymë më lirshëm.

“Stop, stop, sigurimi! Ajo ka nevojë për ndihmë. Hapni rrugën ata po vijnë” dëgjohet të thotë këngëtarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img