Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stine rishfaqet me sy të nxirë pas sherrit me Florin (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

153e08f9abc306a38e3e43fa26bc9f9a

Këngëtari Stine është rishfaqur pas sherrit të bujshëm me Flori Mumajesin në natën finale të “Kënga Magjike”.

Ka qenë Roza Lati ajo që ka postuar një foto me partnerin e saj në skenë, Stine, ndërsa ky i fundit shfaqet me sy të nxirë. “Ai është këtu. Ai është me mua në spektakel”, shkruan Roza.

Ka qenë reperi Stresi ai që ka deklaruar se ka goditur Stines pas sherrit të tij me Florin dhe nuk dihet nëse syri i nxirë i Stines është si pasojë e sherrit me Stresin.

Lexo edhe: Stine do të jetë pjesëmarrës në “Dance with me”, do të flasë për incidentin me Florin

stine.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img