Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Stine në siklet, ish gruaja dhe ish e dashura darkojnë bashkë, Roza mesazh për këngëtarin

Lajme të ngjashëm


Më shumë