Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stine harron konfliktin me Florin, argëtohet me kolegët në club-et e natës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e3005109577a318d8955bb0aa9ebc6b

Stine duket se e ka hedhur pas krahëve sherrin me Flori Mumajesi, ndonëse përballja e tyre ligjore sapo ka nisur.

Këngëtari ka dalë së bashku me disa kolegë të spektaklit “Dance Ëith Me” për t’u argëtuar në club-et e natës në kryeqytet.

Ingrit Gjoni dhe Albërie Hadërgjonaj janë dy prej këngëtareve që ndodhen në një tavolinë me Stine.

Lexo edhe: Vjen reagimi i parë i Florit pas sherrit me Stinen: Kam frikë vetëm Zotin

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img