Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Stine gjakos Florin, përplasje fizike në Këngën Magjike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fe5110a273ff86432258b5818c79739d

Një incident i rëndë fill pas përfundimit të Këngës Magjike mes kantautorëvë Flori Mumajesi dhe Stine.

Stine është konfrontuar fizikisht me Florin duke e qëlluar me një send të  fortë. Flori është gjakosur ndërsa njerëz të tjerë i kanë ardhur në ndihmë duke u përpjekur edhe të qetësojnë situatën. Kantautori është dërguar në spital dhe po merr ndihmën mjekësore.

Shkak për konfliktin fizik dyshohet se është bërë votimi. Stine i dha pikët maksimale Florit por ky i fundit nuk ia ktheu njësoj. Kënga Magjike kurorëzoi me fitore për të dytin vit rradhazi këngëtaren Aurela Gaçe me “Akoma jo” ndërsa si Stine dhe Flori ishin pretendentë me këngët e tyre.

LEXO EDHEJulka, e para këngëtare që reagon për sherrin Stine-Flori dhe ja çfarë thotë 

LEXO EDHEPolicia shpall në kërkim Stinen pasi plagosi Flori Mumajesin, ku ndodhi sherri sipas zyrtarëve

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img