Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Stine e telefonoi për t’i dhënë lajmin e ndarjes nga partnerja, ja si reagoi motra e këngëtarit

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht motra e këngëtarit të njohur Stine, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Why Not’.

Ajo u bë pjesë e lojës me telefon, ku duhet të improvizonte sikur kishte vrarë kokën, ndërsa Stine i jepte lajmin e ndarjes nga partnerja Graciela, me të cilën ka edhe një vajzë.

‘Ç’a me Gracielën? Prap e? Booo! Okey e bëre atë këngën ti njëherë, timen? Po pra po u bë maj tani a do nxirrnim në dimër është baladë’, i tha Alida, duke shkaktuar të qeshura në publik.

Kujtojmë se Stine dhe Graciela janë ndarë disa muaj më parë, ndonëse vazhduajnë t’i ruajnë marrëdhëniet për shkak të vajzës.

alida.jpg

-640-0-5c28b402badf7.jpg

Më shumë