Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Stine e la me një postim në Instagram, ish-gruaja bën gjestin që nuk pritej për këngëtarin

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Stine habiti fansat teksa deklaroi publikisht se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela me të cilën ka edhe një vajzë.

Stine përmes një postimi në Instagram i uronte asaj gjithë të mirat në jetë, ndërsa theksoi se do ishin më mirë të ndarë.

Ndërkohë ish-bashkëshortja deklaroi në emisionin ‘Why Not’ të Roza Latit se nuk e priste ndarjen, por ishte vendim i tij.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen ditën e sotme është gjesti i Gracielës.

Ajo ka publikuar këngën e re të Stines në Instastory dhe i uron suksese të mëtejshme, duke lënë kështu të kuptohet se edhe pse janë ndarë ata ende mbeten miq.

-640-0-5c90d8e873d78.jpg

-640-0-5c90d8e6c98bf.jpg

screenshot-3_1461858924-6356653.png


Më shumë