Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

“Stilistja e vitit në Britaninë e Madhe”, Rama uron Nensi Dojakën: Urime nga zemra dhe krenar për ty

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i ka uruar suksese stilistes shqiptare, Nensi Dojaka, e cila ka fituar çmimin e British Fashion Council për talentet e reja.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan “ylli shqiptar i modës ka fituar mbrëmë çmimin tjetër prestigjoz British Fashion Aëard, duke u shpallur stilistja e vitit në Britaninë e Madhe”

“🌟Pas çmimit të Luis Vuitton për stilistët e rinj, Nensi Dojaka, ylli shqiptar i modës ka fituar mbrëmë çmimin tjetër prestigjoz British Fashion Aëard, duke u shpallur stilistja e vitit në Britaninë e Madhe💥

Urime nga zemra dhe krenar për ty Nensi❤️  @nensidojaka superstar😍” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img