Stilisti i njohur shqiptar tregon femrën që e frymëzon, bëhet fjalë për…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 08-01-2018 Stilisti i njohur shqiptar tregon femrën që e frymëzon, bëhet fjalë për…

Ky stilist i njohur shqiptar njihet si ai i cili i kuron femrat e ekranit në mënyrën më të mirë.

Bëhet fjalë për Niko Komanin. Ky i fudit ka postuar në historikun e tij në Instagram një foto të Angelina Jolie duke e cilësuar aktoren me famë botërore si “muzën e tij të përhershme”.

 Dhe me të drejtë, kush nuk do të mendonte ashtu kur bëhet fjalë për Angelinën.

niko.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbrëmë ishin Golden Globes, ja pse yjet u veshën të gjithë me të zeza (Fotogaleri)
Këngëtarja shqiptare në Fifty Shades 3, ja për kë bëhet fjalë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0119948387146
array(1) { ["section"]=> string(77) "stilisti-i-njohur-shqiptar-tregon-femren-qe-e-frymezon-behet-fjale-per-105866" }