Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

STILISTE, STUDENTË dhe EMIGRANTI në Itali, Kujtim Gjuzi publikon listën e kandidatëve të Partisë Konservatore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5a98dff7ab14f9f2cf75c0a52d30639d

Më shumë

spot_img
spot_img