Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

STILISTE, STUDENTË dhe EMIGRANTI në Itali, Kujtim Gjuzi publikon listën e kandidatëve të Partisë Konservatore, “harron” të vendosë emrin e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fa1a8c3df0bc24bcf0608ed8b8d36735

Deputeti Kujtim Gjuzi, njëherësh edhe kryetar i Partisë Konservatore Albania, ka publikuar në rrjetet sociale listën e emrave që do të kandidojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

Në listë ajnë ëprfshirë njerëz nga fusha të ndryshme, ku janë të përfshirë edhe stiliste, biznesmenë, student dhe një person që është emigrant në Itali, por në këtë listë nuk ka përfshirë emrin e tij.

Gjuzi shprehet se lista do të jetë 100% e hapur, ndërkohë që i bën ftesë shoqërisë civile që t’i bashkohen partisë së tij.

Postimi i plotë:

SHQIPTARE VOTUES TE ZGJEDHJEVE 2021

Partia Kombetare Konservatore Albania do te paraqese kete Liste Garuese 100% e Hapur per Kandidate ne Koalicionin e 4 Partive Parlamentare.

Aleanca BASHKIMI POPULLOR EMIGRACIONI – ORA e Shpreses dhe KONSERVATORET

01 – Dr Enriko CEKO

02 – Prof. Dr. Gezim BOCARI

03 – Msr Pajtesa BISHA

04 – Dr. Stavri TRAKO

05 – Av. Shpetim KODHELAJ

06 – Jetmira MUKA ( Kovaci ) Bisnes WMEN

07 – Ilir HOXHA ————-  Biznesmen

08 – Msr. Maksim FERRA 

09 – Merita PEPA  Stiliste  – MODA

10 – Dr. Roland SAHATCIA

11 – Arjan HOXHA  Emigrat Itali

12 – Valdete HAJDARMETAJ

13 – Arben MALI————— Biznesmen

14 – Kledis GJOSHI————- Student

15 – Fatma PEPA Stiliste – MODA

16 – Ing. Artan GJINALI

17 – Kastriot HYSI   

18 – Nandi XHAHYSA

19 – Av. Tan GJUZI

20 – Perika XHULI 

21 – Kadri MUKA

22 – Spartak HOXHA

23 – Antoneta BEQIRAJ Stiliste – MODA

24 – Edmond QORDJA

25 – Sherif BOKA

26 – Valdet DERRALLA

27 – Davit TATANI  Student Kavaje

Vijon perzgjedhja ne primare deri me date 02 Mars

V.O Ftese Shoqerise Civile Eja edhe ti……

Më shumë

spot_img
spot_img