Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Statusi i rëndë i Berishës, reagon zv.ministri i Ramës: Zëdhënës i gjakderdhjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reagon zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi lidhur me statusin e rëndë të ish-kryeministrit Sali Berisha i cili thoshte se një bodigard i kryeministrit Rama ka vdekur dhe një tjetër është rëndë.

Kjo gjë u përgënjeshtrua zyrtarisht edhe përmes ministrisë së Brendshme që e cilësonte statusin “haluçinacion” të Berishës dhe ftonte median të tregohej profesioniste.

Ndërkaq, Petro Koçi e quan Berishën zëdhënës të gjakderdhjes.

‘Berisha si zëdhënës i gjakderdhjes shpifi vdekje të punonjësit të gardës!’

Më shumë

spot_img