Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Stafi i “Stop” surprizon Saimir Kodrën për ditëlindje, i përgatisin festën e fshehtë

Lajme të ngjashëm

Stafi i emisionit “Stop” ka përgatitur një festë për ditëlindjen e kolegut të tyre, Saimir Kodra.

I shoqëruar nga djali i tij, Saimiri është suprizuar kur kolegët kanë nisur të këndojnë urimin për ditëlindjen, ndërsa miku i tij dhe kolegu Gentian Zenelaj ka filmuar të gjithë momentin.

Gazetari i njohur feston sot 43 vjetorin e lindjes. 


Më shumë