Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Stadiumi shpërthen në kor “Sali Berisha, Sali Berisha” regjia qëndrore fut menjëherë muzikë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak minuta para nisjes së ndeshjes mes Shqipërisë dhe Maqedonisë, mijëra tifozë që kanë mbushur stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, kanë brohoritur në kor emrin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Stadiumi i rikonstruktuar nga qeveria Rama, është bërë shkak për përplasjen e kryeministrit me kryebashkiaken demokrate, Voltana Ademi.

Por menjëherë sapo në stadium janë dëgjuar thirrjet “Sali Berisha, Sali Berisha”, regjia qëndrore ka vendosur muzikë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img