Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Stadiumi i bujshëm i të gjithë shqiptarëve, KRASNIQI nxjerr paradoksin: Injorohet dija dhe shkenca, shihni pak metra larg ‘Air Albania Stadium’ (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img