Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Spoti publicitar me skena erotike, Ilda Bejleri tregon si reaguan prindërit: Babi nuk më foli tre ditë, vëllai...

Shkruar nga Newsbomb

Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka folur në emisionin "E diell" për spotin publicitar të dy viteve më parë, ku vinte me skena të nxehta erotike.

Ilda rrëfeu se prindërit e saj nuk e pritën aspak mirë, ndryshe nga vëllai, i cili është artist dhe e përkrahu.

“Ka qenë pjesa më e vështirë për t`ia thënë babit. Ka pasur dhe një ndihmë nga ana e vëllait tim meqë është artist kur po diskutonim për reklamën nëse do guxoja ose jo. Aty kuptova se një artist mund të guxojë dhe nuk ka asnjë problem. Kur e pa babi, tre ditë e dini vetë ju, por më ndihmoi dhe mami” tha duke qeshur Bejleri duke zbuluar se i ati si foli per 3 ditë,”- është shprehur Ilda Bejleri në emisionin “E diell”.

Kujtojmë se spoti publicitar ishte frymëzuar nga filmi “Fifty Shades Darker” dhe moderatores i duhej të imitonte Dakoda Johnson në filmin erotik.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese