Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Sportisti humbi jetën, gruaja e tij ngel shtatzënë duke i marrë spermën nga trupi pas vdekjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

E veja e një snoëboarderit olimpik Alex Pullin ka sjellë në jetë vogëlushen e tyre pasi iu nënështrua trajtimit IVF duke përdorur spermën e marrë nga ai pasi vdiq.

Dy herë kampioni i botës vdiq gjatë peshkimit me shtizë në brigjet e Artë të Australisë 15 muaj më parë.

Përmes një postimi në “Instagram” ka qenë vetë Ellidy Pullin e cila ka bërë me dije se në jetë ka ardhur vajza e tyre, Minnie Alex Pullin.

Krah postimit ajo ka treguar të gjithë procesin.

Pullin njoftoi shtatzëninë e saj në Qershor të këtij viti, duke postuar në Instagram se ajo dhe snoëboardisti kishin “ëndërruar prej vitesh” për të pasur një fëmijë.

“Babai yt dhe unë kemi ëndërruar për ty prej vitesh vogëlushe. Jam e lumtur që po të mirëpres në këtë botë”, shkruajti ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img