Hapësire reklamuese

Sporti

VIDEO/ Momenti kur rrufeja godet Dortmundin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Momenti kur rrufeja godet Dortmundin
Pamje nga stadiumi

Ndeshja Gjermani – Danimarkë e cila startoi në orën 21:00 u ndërpre për disa minuta. Sfida e vlefshme për fazën e 1/8-ave të Euro 2024, u ndërpre për shkak të kushteve atmosferike.

Shiu nisi rrëmbyeshëm, teksa arbitri vendosi që të drejtonte lojtarët në dhomat e zhveshjes në momentin që rrufeja goditi Dortmundin, fare pak metra larg stadiumin “Signal Iduna Park”, ku po zhvillohej edhe sfida.

Nga pamjet që po qarkullojnë në rrjet është dhe momenti kur rufeja godet Dortmundin. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese