Hapësire reklamuese

Sporti

Sylvinho surprizon me 11 titullarët, publikohen formacionet zyrtare ndaj Lihtenshtejn

Shkruar nga Newsbomb
Sylvinho surprizon me 11 titullarët, publikohen formacionet zyrtare ndaj
Trajneri Sylvinho dhe Kombëtarja shqiptare

Shqipëria do të luajë mbrëmjen e sotme testin e parë miqësor të muajit qershor. Kuqezinjtë e Sylvinhos do të përballen me Lihtenshtejnin. Sfida që do të zhvillohet në “Haladás Sportkomplexum”, Hungari, do të startojë në orën 20:00.

Do të shohim më në fund një ‘grimcë’ të Shqipërisë europiane me Sylvinhon që do të testojë lojtarët për të qartësuar idetë e tij. E rëndësishme është që braziliani të marrë mesazhet e duhura nga kjo sfidë, por fitorja sigurisht që shërben për të ngritur akoma më shumë moralin.

Sylvinho ka përzgjedhur edhe 11-shen titullare duke bërë disa ndryshime nga formacioni me të cilin jemi mësuar t’i shihnim gjatë kualifikueseve.

Formacioni zyrtar:

Sylvinho surprizon me 11 titullarët, publikohen formacionet zyrtare ndaj
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese