Hapësire reklamuese

Sporti

Mesazh që të rrëqeth shpirtin, Defrim Methasani uron Lunën për ditëlindje: Të kam para syve, shkëlqen si goli i Qazim Laçit

Shkruar nga Newsbomb
Mesazh që të rrëqeth shpirtin, Defrim Methasani uron Lunën
Dëfrim Methasani dhe vajza


Dëfrim Methasani ka uruar vajzën e tij Lunën për datëlindje. Dita e veçantë është shoqëruar me një urim të tillë.

Vajza e gazetarit sportiv e ka shpërndarë përmes rrjeteve sociale. Dëfrimi po udhëtonte për në Dyseldorf, ku do të ndjekë ndeshjen Shqipëri – Spanjë, dhe teksa shkruan i tregon Lunës që e ka para syve që shkëlqejnë si goli i Qazim Laçit.

Kujtojmë se Methasani e ndoqi në stadium ndeshjen historike Kroaci – Shqipëri(2-2). Ishte pikërisht Laçi që shënoi golin e parë të sfidës.

Mesazh që të rrëqeth shpirtin, Defrim Methasani uron Lunën

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese