Hapësire reklamuese

Sporti

Mbështeti Kombëtaren në çdo ndeshje, vajza e Sylvinhos shpërthen në lot pas eleminimit

Shkruar nga Newsbomb
Mbështeti Kombëtaren në çdo ndeshje, vajza e Sylvinhos
 

Tati Mendes u kthye në një tifoze e flaktë e Kombëtares shqiptare gjatë Europianit. Vajzat e trajnerit Sylvinho nuk mungoi në asnjë ndeshje.

Pas sfidës shumë prej tifozëve nuk mbajtën dot lotët. Një prej tyre ishte dhe Tati.

“Duke qarë por falenderuese”, shkruan ajo duke shpërndarë një foto fill pas përfundimit të ndeshjes.

Kujtojmë se humbja 0 me 1 kundër Spanjës e la Shqipërinë në kuotën e 1 pike. Kështu aventura e Euro 2024 u mbyll si vendi i fundit i grupit B.

Mbështeti Kombëtaren në çdo ndeshje, vajza e Sylvinhos
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese