Hapësire reklamuese

Sporti

E bullizuan se menduan se është shqiptare, gruaja me gishtin në hundë rezulton të jetë zyrtarja serbe

Shkruar nga Newsbomb
E bullizuan se menduan se është shqiptare, gruaja me gishtin në
Natalia Stojmenovic

Fotoja e një gruaje me plis në kokë dhe me gishtin në hundë prej ditësh ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo ishte kapur nga kamerat në stadium mes tifozëve shqiptarë teksa ishin duke ndjekur ndeshjen Shqipëri-Itali.

Këto pamje u shpërndanë masivisht në mediat dhe rrjetet serbe duke menduar se ajo ishte shqiptare.

Por, në fakt gruaja që tanimë është bërë mjaft e njohur për rrjetet sociale nuk është shqiptare, por serbe dhe quhet Natalia Stojmenovic.

Nga një kërkim i shkurtër Stojmenovic rezulton të jetë anëtare e Kuvendit Kombëtar të Serbisë.  Teksa identiteti i kësaj gruaje u zbulua dhe u sqarua se nuk është shqiptare, vijon të ngelet enigmë fakti se çfarë donte ajo në mesin e tifozëve shqiptare?!

E bullizuan se menduan se është shqiptare, gruaja me gishtin në

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese