Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

SPORTI përgjatë këtij viti në Newsbomb: Skandali i Rey Manaj më i lexuari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0342116d9c1764b8dcdf90300cf05803

Kombëtarja shqiptare në Kampionatin Europian, kjo ka qenë tema kryesore në kategorinë e sportit për vitin 2016, me të gjithë shqiptarët që i mbajtën sytë nga Franca.

Por si në çdo rast, ato që tërheqin vëmendjen më të madhe janë skandalet dhe i njëjtë ishte incidenti në ‘Instagram’ i futbollistit të Kombëtares dhe Interit, Rey Manaj. Ky lajm është më i lexuari për 2016-ën në kategorinë e sportit në Newsbomb.

Manaj publikoi gabimisht një foto nudo në vaskë, por pas disa minutash vuri re gafën dhe e fshiu menjëherë nga profili i tij. Megjithatë, koha ishte mjaftueshme që fansat e tij të ruanin foton dhe ta dërgonin atë në redaksinë e Newsbomb. Vet futbollisti pretendoi se profili i ishte vjedhur, por pa dhënë më shumë detaje.

Lajme të tjera që kanë tërhequr vëmendje të madhe janë ndarja nga jeta e babait të futbollistit Hamdi Salihi, fanellat e reja të Kombëtares në Euro 2016, dalja e tyre në shitje dhe incidenti i presidentit të FSHF me homologun maqedonas.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img