Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Spitali “Hygeia” me super oferta për Paketa Kontrolli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ardhja e stinës së verës për të gjithë ne është sinonim i pushimeve të gjata dhe kënaqësive të shumta që na falin ditët e gjata me diell, qëndrimi në plazh, det, pishinë apo edhe mal. Por, krahas kënaqësive që ofron kjo stinë, jo pak herë na ndodh që të përballemi edhe me situata shëndetësore nga më të ndryshmet të cilat kanë nevojë për përkujdesje mjekësore të specializuar.  

Prandaj, është shumë e rëndësishme që të marrim masa dhe të kujdesemi për shëndetin tonë dhe të dashurve tanë

Kjo është edhe arsyeja pse Spitali Hygeia, gjatë muajve Korrik – Gusht, ka menduar të jetë më pranë pacientëve duke ofruar paketa kontrolli mjekësore me çmime shumë preferenciale, me 70% zbritje,  paketa këto të cilat janë të personalizuara sipas gjinisë, grupmoshave të ndryshme dhe patologjive më të shpeshta që shqetësojnë pacientët , kjo me qëllimin e vetëm ofrimin e kujdesit shëndetësor të specializuar për të gjithë familjen dhe me çmime të përballueshme nga të gjithë.

Kujdesuni për shëndetin tuaj sepse pushimet shijojnë dhe kalohen edhe më bukur nëse jemi të shëndetshëm. Paketat që Spitali Hygeia do të ofrojë gjatë muajve Korrik – Gusht janë:

Paketë kontrolli për Artritin/ 9,800 lekë

 • Gjak Komplet
 • Eritrosedimenti
 • Ferritinë
 • Ac. Anti – CCP
 • ALT (SGPT)
 • AST (SGOT)
 • Azotemi
 • Creatinemi
 • Uricemi (Acidi Urik)
 • Grafi e Artikulacioneve

Paketë Kontrolli për Osteoporozën/ 10.500 lekë

 • Vitamina D
 • Calcemi
 • PTH
 • Gjak Komplet
 • Ertirosedimenti
 • TSH
 • Azotemi
 • Creatinemi

Paketë kontrolli Reumatologjike / 5,500 lekë

 • DEXA (Densitometria e kockave)
 • Konsultë Reumatologjike

Paketa e kontrollit të Gjirit / 3,600 lekë:

 • Eko Gjiri
 • Mamografi

2– Paketë kontrolli Gjinekologjike / 5.600 lekë

 • Vizitë Gjinekologjike
 • Pap Test
 • Eko gjinekologjike

Paketa e kontrollit të Tiroides / 3,500 lekë:

 • Vizitë Endokrinologu
 • Ekografi Tiroide

Paketë kontrolli Endokrinologjike / 7,500 lekë

 • Vizitë Endokrinologu
 • TSH
 • Anti – TPO
 • Ekografi Tiroide

Paketë Kontrolli ORL 1/ 4,000 lekë

 • Vizitë me mjekun ORL
 • Audiogramë
 • Timpanometri

Paketë Kontrolli ORL 2/ 3,500 lekë

 • Vizitë me mjekun ORL
 • Endoskopi Nazale

Paketë kontrolli Pediatrike 1/ 5,400 lekë

 • Vizitë Pediatri
 • Gjak Komplet + Formulë leukocitare
 • CR Proteina
 • Urinë Komplet

Paketë kontrolli Pediatrike 2/ 15,000 lekë

 • Vizitë Pediatri
 • Gjak Komplet + Formulë leukocitare
 • Sideremi
 • Ferritinë
 • Glicemi Esëll
 • AST (SGOT)
 • ALT (SGPT)
 • Bilirubinë Totale
 • Azotemi
 • Creatinemi
 • Elektrolitet në gjak
 • Vitamina D
 • Urinë Komplet
 • Feçe parazit

Spitali Hygeia/ 04 23 90 000

Më shumë
spot_img
spot_img