Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Spiropali uron për ditëlindje Gramoz Ruçin: Për familjen tonë socialiste do të jesh përherë një pikë referimi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, i ka përcjellë një mesazh urimi ish-kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçit në 70-vjetorin e lindjes.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Spiropali shkruan se ai për familjen socialiste do të jetë gjithmonë një pikë referimi.

“100 Gramoz Ruçi!

Gjithmonë vetja dhe gjithnjë i vërtetë, për famijen tonë socialiste do të jesh përherë një pikë referimi.”, shkruan ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img