Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Spiropali te shtëpia e 13-vjeçares në Kavajë: Kam një porosi nga kryeministri (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d0024c60c2a647592008bd853eb9d2c5

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka vizituar familjarët e vajzës së mitur në Kavajë, që është përdhunuar nga 8 djem pak ditë më parë.

Ajo i ka takuar nga afër dhe i ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj, duke shtuar se e ka porositur kryeministri Rama, se në qoftë se vajza ka ndonjë dëshirë për të ardhmen si shkollimi, ata do e ndihmojnë.

Ndër të tjera, fjalën e ka marrë dhe i ati i vajzës, i cili i prekur me lot në sy, i bën thirrje mediave që të respektojnë privatësinë e tyre.

Më shumë

spot_img