Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Spiropali te shtëpia e 13-vjeçares në Kavajë: Kam një porosi nga kryeministri (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka vizituar familjarët e vajzës së mitur në Kavajë, që është përdhunuar nga 8 djem pak ditë më parë.

Ajo i ka takuar nga afër dhe i ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj, duke shtuar se e ka porositur kryeministri Rama, se në qoftë se vajza ka ndonjë dëshirë për të ardhmen si shkollimi, ata do e ndihmojnë.

Ndër të tjera, fjalën e ka marrë dhe i ati i vajzës, i cili i prekur me lot në sy, i bën thirrje mediave që të respektojnë privatësinë e tyre.

 

Më shumë

spot_img