Hapësire reklamuese

Politikë

Spiropali takim me ambasadorin e Algjerisë: Theksova rëndësinë e bashkëpunimit

Shkruar nga Newsbomb
Spiropali takim me ambasadorin e Algjerisë: Theksova

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka zhvilluar një takim me ambasadorin e Algjerisë në Tiranë, Abdelouahab Saidani.

Spiropali ndan foto nga takimi teksa shkruan se ka theksuar rëndësinë e intensifikimit të bashkëpunimit ndërparlamentar, në fusha më interes të ndërsjelltë dhe projekte të përbashkëta.

“Kënaqësi takimi me Ambasadorin e Algjerisë në Tiranë, SH.T.Z Abdelouahab Saidani.

Vlerësova marrëdhëniet miqësore mes dy vendeve tona dhe theksova rëndësinë e intensifikimit të bashkëpunimit ndërparlamentar, në fusha më interes të ndërsjelltë & projekte të përbashkëta.”, shkruan Spiropali.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese