Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Spiropali publikon foton duke votuar: Për këto punojmë e luftojmë ne

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2cb3c3da38ebdfa74ab4d4fdfece11c6

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali i është drejtuar kutisë së votimit.

Spiropali ka publikuar foton teksa voton dhe bashkangjitur saj shkruan: ‘Për më tepër shpresë, më tepër të ardhme, më tepër begati, më tepër paqe, më tepër drejtësi, më tepër mirëkuptim, më tepër Liri, për këto votova unë, për këto punojmë e luftojmë ne.’

Kujtojmë se procesi zgjedhor ka filluar prej orës 07:00 të mengjesit të sotëm dhe pritet të vazhdojë deri në orën 19:00.

Pak më herët u shenua një incident në Durrës ku një qytetar hyri brenda qendrës së votimit i armatosur.

Ndërkohë në Tiranë dhe Korçë disa grupe simpatizantësh të opozitës kanë protestuar para qendrave të votimit me këngë e valle kushtuar Enver Hoxhës, duke ironizuar kështu procesin zgjedhor.

 

Screenshot_19.jpg

 

 

 

Më shumë

spot_img
spot_img