Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Spiropali: Më mirë engledisemi me Rudina Hajdarin sesa me bojatisjen e Bashës

spot_img

Lajme të ngjashëm

ed85eaa7af7c08293328457f19a64285

Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, deklaroi se debati me “opozitën e re” në Parlament është më i mirë se ai me opozitën e Lulzim Bashës.

Duke iu përgjigjur Henri Çilit, i cili deklaroi se opozita e vërtetë nuk është në Parlament, por jashtë tij, Spiropali tha në emisionin Open me Eni Vasilin, se më mirë Murrizi sesa boja e Bashës.

“Më mirë engledisje me Murrizin dhe Rudina Hajdarin sesa me bojatisjen e Bashës”, deklaroi Spiropali.

Më shumë

spot_img